Marzy Ci się praca w pozytywnej atmosferze, w gronie osób nastawionych na sukces?

Zapraszamy do LOFT51 nieruchomości.

Poszukujemy osób, które znają rynek nieruchomości, chcą podzielić się z nami swoim doświadczeniem i wraz z nami rozwijać swoje umiejętności, ale też takich, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży.

oferujemy

  • szkolenie wdrożeniowe o wartości 4000zł,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz nagrody motywacyjne,
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • nowoczesny system CRM,
  • kooperację z innymi biurami nieruchomości.

oczekiwania

  • dobrej organizacji pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zdolności budowania relacji z Klientami,
  • pracowitości oraz dyscypliny,
  • otwartości i pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności pracy w zespole.

podstawowe zadania

  • obsługa Klientów,
  • poszukiwanie nieruchomości,
  • prezentacja ofert,
  • przeprowadzanie procesu transakcji.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania i zainteresowała Cię nasza oferta, nie pozostaje Ci nic innego jak przesłać do nas swoje CV.

Prosimy aby w przesłanym CV, po zapoznaniu się z naszą Polityką prywatności zawrzeć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LOFT51 Nieruchomości Sp. z o.o. ul. Saska 100/5, 03-914 Warszawa (dalej zwanym: „Administratorem”) w celu rekrutacji na stanowisko Doradca ds. nieruchomości, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."