Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 148 m², położone w prestiżowej inwestycji Qbik na warszawskim Mokotowie.
Nieruchomość znajduje się na poziomie 9. i 10, co zapewnia spektakularny, panoramiczny widok na Warszawę. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, nowocze...
Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Mokotów, Jana Pawła Woronicza
148,19 m2
4
Pokoje
10
Piętro
z
10
2012
Rok
4 100 000,00 PLN
/
27 667,18 PLN
/m2
Nr oferty: 34964551082