Oferujemy mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na warszawskiej Woli.
Mieszkanie mieści się na 6-tym piętrze w 10-cio piętrowym bloku.
Na powierzchnię 53,9 m2 składają się trzy osobne, niezależne pokoje, do których wejścia są bezpośrednio z korytarza/przedpokoju, widna kuchnia oraz łazienka....
Warszawa-Wola, świetna lokalizacja, 53,9m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Wola, Smocza
53,90 m2
3
Pokoje
6
Piętro
z
10
1969
Rok
839 000,00 PLN
/
15 565,86 PLN
/m2
Nr oferty: 34964549010