Panoramiczny Apartament 144 m² | 17 Piętro | Skyline Warszawy | Metro Gdański
Widok na panoramę Warszawy z 17. piętra, przestrzeń 144 m² i metro tuż przy budynku — to połączenie, które w tej lokalizacji pojawia się niezwykle rzadko.
Poranki wysoko nad miastem, światło wpadające przez duże pr...
144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Śródmieście Muranów, Zygmunta Słomińskiego
144 m2
4
Pokoje
17
Piętro
z
23
2007
Rok
2 995 000,00 PLN
/
20 799,00 PLN
/m2
Nr oferty: 34964538566