Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bliskiej okolicy dużych arterii al. Jerozolimskich oraz ul. Łopuszańskiej.
Ogród Włochy- jedna z najpiękniejszych i najbard...
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Włochy, Zapustna
63,79 m2
2
Pokoje
1
Piętro
z
4
2002
Rok
899 000,00 PLN
/
14 093,12 PLN
/m2
Nr oferty: 34964543622