Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Górnym Mokotowie, na pograniczu ze Śródmieściem.
Budynek z windą z lat 70tych. Parter
Wolne od zaraz
Mieszkanie dwustronne, na przestrzał z południową i północną ekspozycją okien. Widok na zielone podwórze oraz Park Pole Mokotowskie. Brak balkonu....
Warszawa Mokotów Górny, Giordana Bruna
Mieszkanie na sprzedaż
57,50 m2
3
Pokoje
1972
Rok
840 000,00 PLN
/
14 608,70 PLN
/m2
Nr oferty: 34964523664