NOWOCZESNA INWESTYCJA NA WARSZAWSKIEJ PRADZENiebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja*****ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:* Pokój z aneksem kuchennym,* łazienka.Strzelecka 22 to nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze Północ, zaprojektowana z myślą o tych, którzy c...
Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Praga-Północ, Strzelecka
25,19 m2
1
pokoi
1
Piętro
z
6
2027
Rok
555 000,00 PLN
/
22 032,55 PLN
/m2
Nr oferty: 34964532843