Dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście
Mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście to jedna z najbardziej unikatowych propozycji na mapie stolicy, odporna na wahania rynkowe ze względu na bardzo ograniczoną podaż. Położone w jednej z najbardziej malowniczych części Warszawy, a jednocześn...
Dwupoziomowe mieszkanie na Nowym Mieście
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Śródmieście Północne, Kościelna
48,60 m2
2
Pokoje
3
Piętro
z
3
1954
Rok
1 250 000,00 PLN
/
25 720,16 PLN
/m2
Nr oferty: 34964543068