Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem) o powierzchni użytkowej 41,85 mkw, usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowej, zadbanej kamienicy której budowę zakończono w 1939 roku, która przeszła w ostatnich latach liczne modernizacje (obejmujące re...
Warszawa Praga-Południe Grochów, Międzyborska
Mieszkanie na sprzedaż
41,85 m2
2
Pokoje
1939
Rok
729 000,00 PLN
/
17 419,35 PLN
/m2
Nr oferty: 34964550670