Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone przy ul. Meander 2A na warszawskim Natolinie — tuż przy stacji metra Natolin.
To propozycja dla osób, które szukają mieszkania do generalnego remontu i chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie, bez dopłacania za cudzy gust, przypadko...
Warszawa Ursynów Natolin, Meander
Mieszkanie na sprzedaż
52,10 m2
2
Pokoje
4
Piętro
z
4
1986
Rok
690 000,00 PLN
/
13 243,76 PLN
/m2
Nr oferty: 34964551561