4 pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem

Mieszkanie na wynajem
6 999,00 PLN, Pow. 90 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 90 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Warszawa Ursynów , Aleja Komisji Edukacji Narodowej
  • Piętro: 3 na 8
  • Numer oferty : 34964550274
  • Cena za m2 : 77,77 PLN

Szukałeś miejsca do zamieszkania? To mieszkanie o powierzchni 90 m² może być dla Ciebie. Zostało wykończone do zamieszkania i wyposażone w meble, pralkę, zmywarkę, lodówkę, kuchenkę i piekarnik. Dodatkowo, znajdziesz tu telewizor, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w bloku z windą, z dostępem do internetu i miejskim ogrzewaniem.

Lokalizacja na Ursynowie daje Ci dostęp do licznych terenów zielonych, parków i miejsc rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, centra handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki edukacyjne wyższe. W okolicy są także punkty usługowe, apteki, kliniki i szpitale.

Dzięki dobrej komunikacji miejskiej możesz szybko dostać się do centrum Warszawy. W pobliżu są przystanki autobusowe i stacja metra. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort i bliskość natury.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i umów się na oglądanie tej nieruchomości już dziś!

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820