3 pokoje 69 m² – ul. Piękna przy Placu Konstytucji
Mieszkanie na wynajem
5 200,00 PLN,
Pow. 69 m2
Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane przy ul. Pięknej, tuż obok Placu Konstytucji - w samym sercu Warszawy.
MIESZKANIE
Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w eleganckiej kamienicy z windą, stanowiącej część historycznego kompleksu MDM z lat 50. XX wieku. Budynek wyróżnia się solidną konstrukcją, reprezentacyjnym wyglądem oraz wysokimi sufitami (3m).
Mieszkanie zachwyca oryginalnymi detalami: pięknym parkietem, gipsową sztukaterią na sufitach oraz oryginalną stolarką drzwiową, która podkreśla jego niepowtarzalny klimat.
Nieruchomość nieumeblowana - gotowa do własnej aranżacji.
Dzięki dużym oknom oraz wysokim pomieszczeniom wnętrza są wyjątkowo jasne i przestronne. Ekspozycja gwarantuje doskonałe nasłonecznienie przez cały dzień.
UKŁAD POMIESZCZEŃ