Przestronne mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje!

Mieszkanie na sprzedaż
1 116 000,00 PLN, Pow. 62,53 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 62,53 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa , św. Urszuli Ledóchowskiej
  • Rok budowy : 2008
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 34964548476
  • Cena za m2 : 17 847,43 PLN

Szukasz przestrzeni w Wilanowie, którą łatwo dopasujesz do swoich potrzeb?

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,53 m², położone przy ul. Ledóchowskiej w Miasteczku Wilanów. To idealne połączenie miejskiej wygody z ciszą i spokojem.
Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą z 2008 roku, na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. 
W najbliższym otoczeniu znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień:  sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. To również doskonała lokalizacja dla rodzin, w pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola oraz szkoły, w tym międzynarodowe.
Dobrze rozwinięta komunikacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy w ok. 30 minut. Dodatkowym atutem są pobliskie tereny zielone, takie jak Las Kabacki oraz Ogród Botaniczny w Konstancinie.

Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, który umożliwia łatwe wydzielenie 3 pokoju (sypialni, pokoju dziecięcego lub gabinetu) bez utraty komfortu części dziennej. To świetna propozycja zarówno dla par, rodzin, jak i inwestorów.  
Propozycja nowego układu i wizualizacje dostępne w galerii.

Atuty nieruchomości:
* Przestronny salon z otwartą kuchnią i wyspą,
* Słoneczny balkon 6,65 m², z ekspozycją wschodnią,
* Sypialnia z miejscem do pracy i opcją wydzielenia dodatkowego pokoju,
* Elegancka łazienka z dużą wanną,
* Funkcjonalna garderoba zapewniająca dużo miejsca do przechowywania.

Dodatkowe informacje:
* Do mieszkania przynależą dwa duże miejsca parkingowe w garażu