Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Mieszkanie na sprzedaż
1 747 900,00 PLN, Pow. 76,30 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76,30 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście Południowe , Koszykowa
  • Rok budowy : 1955
  • Piętro: 1 na 6
  • Numer oferty : 34964538494
  • Cena za m2 : 22 908,26 PLN

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Lokal o powierzchni 76,3 m² składa się z trzech pokoi i wyróżnia się czterema balkonami francuskimi, które dodają wnętrzu lekkości i charakteru. To propozycja zarówno dla osób szukających miejsca do życia, jak i dla inwestorów.

Układ pomieszczeń:
W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, osobna kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka oraz oddzielne WC. Do lokalu przynależy również komórka lokatorska.

Dodatkowe informacje:

- wysokość pomieszczeń: 280 cm
- budynek wyposażony w windę
- wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania i elektryczna (2005)
- odnowiony dach oraz elewacja od strony ul. Koszykowej (2015)

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części miasta, w otoczeniu pełnej infrastruktury. W pobliżu dostępne są liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie oraz popularna Hala Koszyki. Dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają szybki dojazd do centrum i innych części miasta.

Warto wiedzieć:
Planowany jest remont elewacji od strony ul. Pięknej w 2026 roku.

To mieszkanie daje duże możliwości stworzenia wyjątkowego wnętrza według własnej wizji. Świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i inwestycja.

W ogłoszeniu zamieszczono wizualizacje przedstawiające przykładową aranżację po remoncie.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa