Kawalerka przy Filtrach - Stara Ochota

Mieszkanie na sprzedaż
598 000,00 PLN, Pow. 24,25 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 24,25 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Warszawa Ochota , Raszyńska
  • Rok budowy : 1938
  • Piętro: 1 na 3
  • Numer oferty : 34964550483
  • Cena za m2 : 24 659,79 PLN

Urocza, bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m², położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Starej Ochoty - przy cichej ulicy Niemcewicza, tuż obok Filtrów Warszawskich.

Mieszkanie jest po remoncie, urządzone neutralnie i ponadczasowo, dzięki czemu łatwo dopasuje się do różnych potrzeb: jako pierwsze mieszkanie, komfortowa przestrzeń dla studenta, inwestycja pod wynajem lub miejski azyl dla osoby pracującej w centrum.

Dużym atutem jest balkon oraz widok z okien na spokojną uliczkę, zieleń drzew, zabytkowe Filtry Warszawskie, a w dalszej perspektywie także centrum Warszawy z Pałacem Kultury i nowoczesnymi wieżowcami.
Okolica oferuje wszystko, co potrzebne na co dzień: lokalne kawiarnie, piekarnie, sklepy, parki, siłownie oraz liczne uczelnie i ośrodki akademickie w zasięgu kilku minut. Dodatkowym urokiem jest zadbane patio, na którym można wygodnie zostawić rower lub skuter.

Komunikacja jest znakomita: przystanek autobusowy znajduje się tuż przy wejściu do budynku, a do tramwaju dojdziesz w zaledwie 3 minuty.

To idealne połączenie: cisza, zieleń i charakter Starej Ochoty w samym sercu Warszawy.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820