Pejzażowa | 1 pokój | loggia

Mieszkanie na sprzedaż
676 400,00 PLN, Pow. 33 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 33 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Pejzażowa
  • Rok budowy : 2005
  • Piętro: 6 na 14
  • Numer oferty : 34964549860
  • Cena za m2 : 20 496,97 PLN

OFERTA OFF MARKET, W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA.

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m² zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji "Mokotów Plaza".

Mieszkanie można przebudować i uzyskać oddzielną sypialnię z oknem zgodnie z załączonym rzutem. 

MIESZKANIE:

• salon,

  • aneks kuchenny,

  • łazienka,

  • przedpokój.

DODATKOWO:

• balkon,

  • miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne 69 700 zł.

LOKALIZACJA, KTÓRA OSZĘDZA TWÓJ CZAS:

• metro Wilanowska, tramwaje i pętla autobusowa,

  • bezpośrednie sąsiedztwo centrum biznesowego Mokotowa,

  • pełna infrastruktura.

BEZPŁATNE UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:

• basen,

  • sala fitness,

  • tenis stołowy, bilard, dart.

Zapraszam do kontaktu :)

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820