Mokotów Park – elegancki 2pok apartament z garażem

Mieszkanie na sprzedaż
950 000,00 PLN, Pow. 49,20 m2
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 49,20 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów Sadyba , Bernardyńska
  • Rok budowy : 2013
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 34964540703
  • Cena za m2 : 19 308,94 PLN

MOKOTÓW - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. Bernardyńska

Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m², położony na zamkniętym, strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu Mokotów Park.

Nieruchomość znajduje się w kameralnej willi VENTUS i jest gotowa do wprowadzenia idealna dla osób ceniących komfort, ciszę i bliskość natury.

Układ mieszkania:
- przestronny salon z klimatyzacją, połączony z nowoczesnym aneksem kuchennym, z wyjściem na duży balkon z widokiem na zieleń,
- przytulna sypialnia z łóżkiem oraz pojemnymi szafami,
- łazienka z wanną, WC i pralką,
- funkcjonalny przedpokój z zabudową.

Apartament jest bardzo zadbany, urządzony z dbałością o detale i funkcjonalność, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Najważniejsze atuty:
- zamknięte, monitorowane osiedle z ochroną, - - piękne tereny zielone i alejki spacerowe w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego,
- dostęp do siłowni i sauny dla mieszkańców,
- spokojna, zielona okolica z rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową,
- bardzo dobra komunikacja miejska.

Dodatkowo płatne (zakup obowiązkowy):
- miejsce postojowe w garażu podziemnym - 60 000 PLN,
- komórka lokatorska (2,6 m²) - 10 000 PLN.
Cena mieszkania: 950 000 PLN

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820