Mieszkanie przy Ogrodzie Saskim lokal/biuro

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
6 300,00 PLN, Pow. 85 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 85 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście Północne , Niecała
  • Piętro: 1 na 7
  • Numer oferty : 34964550319
  • Cena za m2 : 74,12 PLN

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem pod biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Saskiego.

NIERUCHOMOŚĆ:

Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 85 m2 o praktycznym układzie, idealne jako biuro. Trzy oddzielne pokoje (przestronny salon z drewnianym parkietem), w pozostałych pokojach i hollu profesjonalna wykładzina, dobrze wyposażona osobna kuchnia, łazienka z wanną i osobna toaleta.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

- rozkład pomieszczeń
- bezpośrednie sąsiedztwo Parku Saskiego
- bogata infrastruktura usługowo-handlowa, gastronomiczna oraz kulturalna (Teatr Wielki - Opera Narodowa)
- doskonały punkt komunikacyjny, w pobliżu metro oraz liczne linie autobusowe i tramwajowe

Parking: miejsce naziemne w cenie najmu obok budynku.
Dodatkowo Najemca ponosi koszty bieżących opłat (media według zużycia).

LOKALIZACJA:

Bliskość centrum, Traktu Królewskiego i metra zapewnia doskonałą komunikację. W najbliższym sąsiedztwie znaleźć można historycznie obiekty Warszawy takie jak: Ogród Saski, Plac Piłsudskiego, Plac Bankowy, Stare Miasto, Teatr Wielki - Opera Narodowa, Nowy Świat.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820