Dom szeregowy z pięknym ogrodem Wawer

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
1 395 000,00 PLN, Pow. 149,86 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 149,86 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Warszawa , Przylaszczkowa
  • Rok budowy : 2008
  • Liczba pięter: 1
  • Numer oferty : 34964547090
  • Powierzchnia działki : 211 m2
  • Cena za m2 : 9 308,69 PLN

Oferujemy zadbany dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na działce z ogrodem o powierzchni 211 m². Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji (parter + piętro) oraz funkcjonalnego poddasza, które zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Rozkład pomieszczeń:
- przestronny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu 
- otwarta, w pełni wyposażona kuchnia 
- 4 niezależne sypialnie 
- łazienka oraz osobne WC
- poddasze z dużą ilością miejsca do przechowywania 
- garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe (13.75m2)

Dodatkowym atutem nieruchomości jest uroczy zielony ogród. Zagospodarowany - piękna przestrzeń na kawę w letnie poranki. 

Dom sprzedawany jest z umeblowaniem - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.
Solidna konstrukcja z pustaka, budynek dobrze ocieplony. Nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny  firmy Viessman. 
Dom posiada własną studnię głębinową z wodą wysokiej jakości plus własne szambo o powierzchni 10m3.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy (ok. 15 km).
Dojazd  do obwodnicy S2 oraz Mostu Południowego zajmuje kilka minut. W odległości kilku minut znajdują się również przystanki autobusowe.

Ten dom to  świetna propozycja dla osób szukających wygody  w cichej okolicy, z jednocześnie  szybkim dojazdem do centrum miasta.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820