Dom z dwiema werandami na dużej działce

Dom na sprzedaż
3 199 000,00 PLN, Pow. 266 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 266 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Warszawa Wawer , Średnia
  • Rok budowy : 2000
  • Liczba pięter: 1
  • Numer oferty : 34964550487
  • Powierzchnia działki : 1 647 m2
  • Cena za m2 : 12 026,32 PLN

Na sprzedaż dom wolnostojący na pięknej, dużej działce w otoczeniu lasów w Warszawie.
Nieruchomość wybudowana w roku 2000, po gruntownym remoncie całego wnętrza w roku 2024/25, zaadoptowaniem poddasza oraz położeniem nowego tarasu z deski kompozytowej., instalacją bramy garażowej oraz wymianie pieca.
Dom idealny dla osób ceniących przestrzeń i naturę. Niestandardowy układ wnętrza oraz dwie werandy nadają domowi wyjątkowego charakteru.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia użytkowa domu na parterze: 148,90m2, wysokość pomieszczeń 281cm
  • powierzchnia użytkowa piętra około 60m2, po podłodze 89,73m2
  • powierzchnia działki: 1647m2
  • garaż 1. stanowiskowy w bryle budynku
  • stan wykończenia: bardzo dobry
Układ pomieszczeń: PARTER 176,52m2
  • salon 32,58m2
  • kuchnia 15,78m2
  • pokój 14,63m2
  • pokój 15,78m2
  • weranda 14,25m2
  • weranda 27,32m2
  • hol 12,05m2
  • łazienka 9,93m2
  • hol 6,57m2
  • garaż 23,81m2
  • kotłownia 3,81m2
Układ pomieszczeń: PIĘTRO 89,73M2 (liczone po podłodze pomieszczeń)
  • pokój 15,06m2
  • pokój 6,32m2
  • schowek 30,99- po dodaniu okien połaciowych kolejny pokój
  • hol 26,02m2
  • łazienka
Standard i wyposażenie:
  • technologia budowy: tradycyjna, murowana, cegła
  • okna drewniane dwuszybowe oraz PCV
  • dach: blachodachówka
  • ogrzewanie tradycyjne: grzejniki
  • piec gazowy Brotje nowy na gwarancji
  • kanalizacja: szambo
  • woda ujęcie własne
  • instalacja alarmowa

Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości oferowanej tylko w naszym biurze. Kupujący nie płaci prowizji.