Bielany - wygodny dom - na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
3 200 000,00 PLN, Pow. 670 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 670 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 20
  • Lokalizacja : Warszawa Bielany , Spartakusa
  • Rok budowy : 2006
  • Liczba pięter: 1
  • Numer oferty : 34964546643
  • Powierzchnia działki : 1 037 m2
  • Cena za m2 : 4 776,12 PLN

Bielany - wygodny dom - na sprzedaż

Na Bielanach przy ul. Spartakusa jest do sprzedania obszerny, wygodny dom.

Na działce o powierzchni 1037 m2 znajduje się dom wybudowany w 2006 roku o powierzchni 670 m2
Obecnie jest w nim wygospodarowanych 20 pokoi, które są wynajmowane.
Na pozostałej powierzchni mieszkają właściciele.
Ilość pokoi można zwiększyć.

Jest to nieruchomość doskonale nadająca się na:

• Dom dziennego pobytu dla Seniora

  • Hostel

  • Kwatery pracownicze

Do budynku są trzy niezależne wejścia z zewnątrz.
Do budynku przylega murowany garaż, z którego jest bezpośrednie wejście do domu.

W pobliżu jest Park Młociny.
W niedalekiej odległości znajduje się stacja Metro Młociny.

Zadrzewiony ogród jest znakomitym miejscem do wypoczynku.
Na działce są wszystkie media.
Ulica Spartakusa jest ulicą asfaltową i kameralną.

Zapraszam na prezentację.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820